Vyhledávače

Český Seznam, světový Google, Bing od Microsoftu a ruský Yandex.

Seznam

Český vyhledávač od Seznamu běží na adrese www.seznam.cz (resp. search.seznam.cz). Slovenská verze běží na adrese www.seznam.sk. Neplést si s www.zoznam.sk. To je jiný příběh.

Seznam stejně jako Google (AdWords, AdSense) provozuje i svůj PPC reklamní systém Sklik (www.sklik.cz – přihlášení pro inzerenty, partner.sklik.cz – přihlášení pro partnery). K zapojení se do Skliku jako partner není třeba být podnikatelem.

Google

Nejrozšířenější světový vyhledávač provozovaný americkou společností Google, Inc. Google stojí rovněž i za nejrozšířenějším operačním systémem pro mobilní zařízení Android.

Česká verze vyhledávače se nachází na adrese www.google.cz, slovenská na adrese www.google.sk a světová na adrese www.google.com.

Google provozuje i svůj PPC reklamní systém AdWords (pro inzerenty) / AdSense (pro partnery). K zapojení se do AdSense jako partner je třeba být podnikatelem.

Bing

Bing je vyhledávač od amerického Microsoftu v češtině. Microsoft stojí rovněž i za nejrozšířenějším operačním systémem Windows.

www.bing.com

Microsoftí verze nástrojů pro webmastery je na adrese bing.com/toolbox/webmaster

Yandex

Ruský vyhledávač v angličtině a původní ruštině.

www.yandex.com (anglická verze)
www.yandex.ru (ruská verze)

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *